Archive: אוקטובר, 2010

21

Oct2010
לא- לא התלבלתם בספירה… הסדרה הראשונה לא הסתיימה אבל נאלצתי להפסיק אותה. חלק מהתופעות של הכימו שאני מקבלת עכשיו קשור לתרופה שנקראת טקסול, התברכתי וקיבלתי את אחת מתופעות הלוואי הנדירות יחסית שנקראת נוירופתיה. זה התחיל בנימלול קל של קצות האצבעות.. המשיך לקצות הרגליים וביום שבת התחילו לי נימלול בפנים.. מלחיץ משהו.. למי ... Read More
אוקטובר 21, 2010michal kolath

10

Oct2010
לא.. לא רק לכם הזמן עובר מהר.. גם לי אפילו שאני בפנים ואני כבר בטיפול השמיני…הזמן רץ.. יום שלישי הייתי בטיפול השביעי וכבר הורידו לי את הסטרואידים כמעט לגמרי..היחס האמביוולנטי שיש לי לטיפולים הוא מוזר כי מצד אחד מחדירים לי רעל לגוף, רעל שגורם לשיער שלי לנשור.. ומצד שני הרעל הזה ... Read More
אוקטובר 10, 2010michal kolath

02

Oct2010
כולם שואלים אותי איך אני מרגישה .. בסה”כ יש לי תופעות לוואי מעטות אך מציקות. יש לי צרבת שלא עוזבת אותי (נשמע אולי מתפנק אבל זה ממש מציק) יש לי עייפות שלא הרגשתי אפילו בזמן קפיצות גדילה של הבן שלי כשהייתי קמה כל עשרים דקות בלילה להניק וממשיכה ככה גם את ... Read More
אוקטובר 2, 2010michal kolath